Menu
Your Cart

Služby

ELFÍK.sk je jedinečný e-shop s hračkami pre deti aj dospelých. Ponúka unikátny sortiment hračiek ako aj vlastné produkty a služby. U nás nájdete tovar ktorý je na trhu jedinečný ale aj osvedčené klasiky, hračky či zberateľské a modelárske produkty.

Mimo náš sortiment dostupný na E-Shope ponúkame aj širokú škálu ďaľších služieb:

Výroba nažehlovačiek, výšivky a vyšívanie na zákazku

Vieme Vám vyšiť firemné logo na rúško, šiltovku, tričko alebo vyrobiť rôzne dekoračné či reprezentačné výšivky alebo nažehlovačky.

Taktiež vieme spracovať váš grafický návrh alebo koncept do vyšívacieho formátu napr. ak ste krajčírka a máte nápady len nevlastníte požadovný software alebo jednoducho na to nemáte čas.
Výšivky pripravujeme pre stroje značky BROTHER. v PE DESIGN. 3D TLAČ

Príprava 3D podkladov a výroba okrasných predmetov, gombíkov, vzoriek, rôznych klipov, držiakov, stojanov, prípravkov, úchytok, špeciálnych custom predmetov či obalov, boxov pre vaše vlastné projekty a zariadenia.
Využitie vo všetkých oboroch a od profesionálov až po laického spotrebiteľa. Tlač vzoriek pre firmy, výroba prototypov.

Výhody a využitie:

- príprava 3D podľa zadania, predlohy, popisu riešenia, (netreba mať zdrojové súbory stačí nám aj vzorka a ideálne aj protikus)
- malosériová výroba rôznych klipov a iných mechanicky nenamáhaných dielov, krytiek..
- predpokladaná úspora pri malej sérii je 20-30% oproti výlisku! Náklady na vývoj 3D modelu a doladenia sú zanedbateľné v porovnaní s nákladmi na vývoj a výrobu formy na vstrekolisu úspora 95% !
- časová úspora pri vývoji 75-90%
- jednoduchá zmena súčiastky za behu takmer bez nákladov

Dostupné materiály: ABS, ASA, PETG, PLA. 
Možná investícia do sofistikovanejších technológií a riešení výroba živicových matríc pre odlievanie šperkov podľa dodaného 3D súboru a iné využitie.

GRAFIKA, TLAČOVINY, REKLAMA

Mimo iné sa venujeme aj grafike, grafické návrhy produktových obalov, logo-dizajn, návrh vizitiek, tlač a iné.