Menu
Your Cart

Výkup použitého LEGA

Výkup použitého LEGA


Ak máte doma LEGO ktoré už len leží pod postelou v krabici alebo zaberá miesto v skrini a chcete ešte niečo z jeho hodnoty naspäť. Ponúkame Vám možnosť odkúpenia vášho starého LEGA na kilá resp. ako kiloware.

Ako to funguje?

Na e-mail: elfik@elfik.sk nám zašlite detailné fotky LEGA ktoré chtete predať, jeho čistú váhu bez katalógov a krabíc a popis zhruba čo sa v mixe nachádza. Napríklad, že sa jedná o mix City, Friends, Star Wars a Ninjago.


Postup:


Po obdržaní foto Vám zašleme informácie ako ďalej postupovať, ponúkanú cenu za odkúpenie, spôsob prepravy alebo dodatočné otázky ohladne ponúkaného LEGA.
Neodkupujeme všetko a vyhradzujeme si právo bez udania dôvodu odkúpenie odmietnuť.
Aby sme to spravili jednoduché o toto LEGO aktuálne záujem nemáme: BIONICLE a HERO FACTORY
Taktiež neodkupujeme jednotlivé sety. Prevažne skupujeme LEGO ktoré je mix a cenu stanovujeme za KILOGRAM. 
LEGO by malo byť v dobrom stave, originál a bez iných hračiek. Odkúpime aj takýto mix ale výrazne sa zníži cena za kilogram. Ak nemáte čas to pretriediť podľa detailných foto určíme cenu a odkúpime a pretriedime to za Vás. Každopádne nám pošlite vašu ponuku a vyjadríme sa. Vieme sa dohodnúť aj na osobnom odbere a pre LEGO si v rozumnej vzdialenosti vieme aj vyzdvihnúť.
Neodkupujeme kompletné zbierky od zberateľov za trhové ceny ale LEGO ktoré slúžilo ako hračka a tak ho následne aj použijeme. 
Aktívne sa zúčastňujeme výstav už niekoľko rokov a niektoré takéto LEGO smeruje aj do detských kútikov na výstavách.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovat emailom alebo aj telefonicky v bežných pracovných hodinách.
s pozdravom Váš Elfík :)